תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נתן בוזגלו חתם בבית"ר ירושלים, חוגג: "היד עוד נטויה"

נתן בוזגלו | בית"ר ירושלים
הנער בן ה-15 ישחק בשלוש השנים הקרובות בקבוצה מהבירה, זאת במסגרת שיתוף פעולה בלעדי שנחתם עם מועדון כדורגל מכבי נהריה. הבעלים: "שיתוף הפעולה המבורך הזה הוא חלק מהפריסה הארצית של המועדון"
הילד ענק? בית"ר ירושלים ממשיכה לחשוב לטווח ארוך. הקבוצה מהבירה הודיעה היום (רביעי) על צירופו של שחקן קבוצת הנוער של מכבי נהריה, נתן בוזגלו (15). נתן, שחקן נבחרת ישראל ששיחק בעונה החולפת בהשאלה במכבי תל אביב, חתם לשלוש שנים.

החתמתו של בוזגלו היא אבן הדרך בשיתוף פעולה בלעדי שנחתם היום בין בית"ר ירושלים לבין מועדון הכדורגל מכבי נהריה. במסגרת ההסכם, תהיה לבית"ר אפשרות לקבל זכות ראשונים על שחקנים מקבוצת הנוער של המועדון, עזרה הדדית והמשך הפיתוח של המועדון מהצפון. הראשון לעשות את המעבר הוא נתן בוזגלו, שישחק בעונה הבאה במסגרת קבוצת הנוער של בית"ר.

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר: "אנחנו בונים בצורה היקפית ורחבה את המערך שלנו על מנת לאתר כישרונות צעירים מאזורים שונים בארץ. הצירוף של נתן בוזגלו אלינו, בגיל 15, הוא בדיוק בשביל לתת לו את הבמה להפוך בעתיד לשחקן שיתרום לקבוצת הבוגרים שלנו. שיתוף הפעולה המבורך הזה הוא חלק מהפריסה הארצית של המועדון, שכולל גם שלוחות שלנו בדימונה, עוטף עזה, דימונה, והיד עוד נטויה. נמשיך לקדם את בית"ר דרך הצעירים ולבנות את מחלקת הנוער, על מנת להפוך אותה למובחרת ביותר".נתן בוזגלו לאחר החתימה (בית"ר ירושלים)


בעלי מועדון כדורגל מכבי נהריה, אבי סבג, אמר לאחר החתימה: "נתן סומן כהבטחה במועדון עוד מגיל צעיר ותמיד שיחק בקבוצת הגיל שלו ובקבוצה הבוגרת יותר. בגיל 13.5 שיחק בהשאלה במכבי נתניה, חזר בתום העונה לנהריה והושאל למכבי תל אביב בעונה האחרונה. אני שמח כעת שהוא מגיע לקבוצה שאני אוהד. כאוהד בית"ר ירושלים שרוף שגדל בסביבה בית"רית, זאת הגשמת חלום להעביר שחקנים ממכבי נהריה למועדון בית"ר ירושלים שאני אוהד ואוהב, ומי כמוני ישמח שהשחקנים שלי יוכלו לעזור למחלקות הנוער ולהיות שחקנים בוגרים בבית"ר ירושלים.

"אני שמח שבשנים האחרונות יש תשומת לב לכדורגלנים לא רק ממרכז הארץ, כיוון שבצפון גדלים שחקנים שבוודאות יגיעו ויככבו בליגת העל בשנים הקרובות. אנחנו כאן כדי לתת את הבמה לכדורגלנים צעירים וללמד אותם ערכים וכדורגל. אני רוצה להודות לבעלי בית"ר, משה חוגג, ולהנהלת הקבוצה, בראשות היו"ר, אלי אוחנה, המנכ"ל מוני ברוש ומנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, שהיו מעורבים באופן אישי ביצירת שיתוף הפעולה, שאני בטוח ששני הצדדים ירוויחו ממנו".

נתן עצמו הוסיף: "אני שמח ונרגש להצטרף למועדון כמו בית"ר ירושלים, ולמחלקת הנוער המפוארת שלו. כולי ציפייה שנוכל לחזור ולשחק כדורגל בקרוב מאוד. אני עושה מעבר לכאן על מנת להמשיך את ההתקדמות של הקריירה שלי, ורואה במקום הזה כמי שיכול לתת לי את הקפיצה הגדולה ביותר להיות שחקן מקצועני בעתיד.


בוזגלו לצד הוריו. "אני שמח ונרגש" (בית"ר ירושלים)

"אני רוצה להודות קודם כל להורים שלי, שליוו אותי ומלווים אותי לאורך כל הדרך, גם בקבלת ההחלטה הזאת. אני מאוד מודה לאבי סבג, שדואג לי בשנים האחרונות, למשה חוגג, מוני ברוש ותומר כרמל על העזרה בהגשמת החלום הזה. אני בטוח שאני השחקן הראשון ולא האחרון שיגיע ממכבי נהריה לבית"ר ירושלים בדרך לעתיד בכדורגל הישראלי".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ