תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה קנה סוארס לאשתו לכבוד יום הולדתה ה-30?

לואיס סוארס חוגג | Aitor Alcalde/Getty Images
החלוץ הפיק מסיבת יום הולדת משוגעת לסופי בלבי בהשתתפות פברגאס, בוסקטס וג'ורדי אלבה ונשותיהם, כאשר מסי נעדר בשל ההכנות לנבחרת. מעבר לכך, הוא פינק אותה בטבעת יהלום בשווי כ-100 אלף יורו
לאחר שמחצה ברצלונה 1:4 את סלטה ויגו ביום שבת האחרון רגע לפני היציאה לפגרת הנבחרות, אחד השחקנים הבכירים שלה, החלוץ האורוגוואי לואיס סוארס מצא זמן גם לחגיגות אישיות. אמש (ראשון) הפיק חלוצה של בארסה מסיבת יום הולדת משוגעת לאשתו, סופי בלבי. החגיגות התקיימה כמובן בברצלונה ואליה הוזמנו החברים הכי קרובים וטובים של הזוג סוארס.

החברה הכי טובה אנטונלה רוקוזו, אשתו של ליאו מסי, הייתה היחידה שהגיעה בהרכב חסר לאור העובדה שבעלה כבר עסוק עם נבחרת ארגנטינה, ססק פברגאס ואשתו דניאלה סמען כמובן לקחו חלק בחגיגות ה-30 כך גם ג׳ורדי אלבה ואשתו רומרי ואשתו של סרחיו בוסקטס, אלנה גלרה. באירוע המושקע היו לא פחות משלושה שפים שבישלו עבור החבורה המפורסמת, כשכמות האלכוהול הייתה כנראה מרובה לאור העובדה שהחבורה פשוט לא ירדה מרחבת הריקודים.

ואיזו מתנה קיבלה סופי מעבר למסיבת יום הולדת ממותגת ומושקעת? טבעת יהלום עם צמיד יהלומים תואם שמוערכים בשווי של כ-100 אלף יורו. צנוע סך הכל בשביל החלפת הקידומת. בעלת השמחה כתבה לבעלה בחשבון האינסטגרם: "תודה לך שאתה אף פעם לא מפסיק לחשוב על הדרך לגרום לי להיות מאושרת. אוהבת אותך", כתבה סופי ללואיס שלה. אחרי כזאת כמות של יהלומים- בטח שהיא מאושרת!!

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ