תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניימאר התחנן בפני מקורביו: "תעזרו לי לחזור לברצלונה"

ניימאר | FRANCK FIFE / Contributor
אחרי שביקר בעיר בפעם השנייה תוך חודש וחצי, בספרד פורסם שכוכב פריז סן ז'רמן מתעקש לשוב לקבוצה איתה זכה בליגת האלופות. במקביל, הוא צפוי להיות כשיר למשחק נגד ריאל מדריד בליגת האלופות
אם חשבם שסאגת ניימאר נגמרה, כדאי שתחשבו שוב. היום (שלישי) פורסם בספרד כי כוכב פריז סן ז'רמן עדיין נחוש לחזור לברצלונה ובזמן שביקר בעיר בפעם השנייה תוך חודש וחצי ואף נכח במשחק מול סלטה ויגו, הברזילאי חשף בפני חבריו לקבוצה ומקורביו כי הוא נחוש להשלים את הקאמבק שלו לשורות אלופת ספרד.

הכותרת של העיתון 'מונדו דפורטיבו' צעקה "ניימאר מתעקש" ובכתבה נטען כי הברזילאי לא זנח את החלום לשוב לברצלונה ואף התחנן בפניו חבריו שיסייעו לו לשוב, אולם בשלב זה הוא מבין כי זה המצב לפחות עד לפתיחת החלון ומתמקד בחזרה לכשירות לקראת המשחק בסנטיאגו ברנבאו נגד ריאל מדריד בשלב הבתים של ליגת האלופות.

אחרי קיץ מייגע שכלל אינספור ספקולציות, כזכור, ניימאר נשאר בסופו של דבר בפריז סן ז'רמן. הברזילאי אמנם הצהיר מספר פעמים על רצונו לשוב לברצלונה, אך המשא ומתן בין הצדדים לא הבשיל לידי עסקה והוא נאלץ להמשיך בעיר האורות. מי שלא אהבו זאת הם אוהדי אלופת צרפת שמנהלים סוג של מלחמת חורמה נגד השחקן.
 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ