תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח בספרד: מודריץ' יישאר בריאל מדריד גם בעונה הבאה

לוקה מודריץ' | GIUSEPPE CACACE/AFP via Getty Images
חרף השמועות על פרידה, בעקבות העומס הצפוי בעמדת הקישור, הקרואטי בן ה-34 עשוי להשלים את חוזהו בקבוצה מבירת ספרד ולהפוך לשחקן חופשי בקיץ 2021
כלי התקשורת השונים בספרד מנתחים בימים האחרונים איך תיראה "ריאל מדריד החדשה" כאשר בלא מעט מקרים הקשר הקרואטי לוקה מודריץ' שזכה רק ב-2018 בכדור הזהב, נמצא מחוץ לתוכניות של המאמן זינדין זידאן.

הבוקר (חמישי) ב'אס' הספרדי דווח שמקומו של הקשר בן ה-34 מובטח והוא אמור להשלים את כל שנות החוזה כאשר ייפרד מהבלאנקוס אחרי תשע שנים בשנת 2021. למעשה הסיבה לכך שבמועדון חושבים על פרידה ממודריץ' היא חזרתו האפשרית של מרטין אודגור מריאל סוסאידד, אך הקרואטי הבהיר לראשי המועדון שלא תהיה לו בעיה לקחת צעד אחד אחורה להפוך לשחקן ספסל.

למרות כל זאת, צריך לציין שהעונה מודריץ' נותר שחקן משמעותי בהרכב של ריאל מדריד ו-22 ההופעות בליגה הספרדית כבש 3 שערים והוסיף עוד חמישה בישולים, ובכל המסגרות כבש עוד 2 שערים נוספים. לכן גם אם יהיה עומס בעמדת הקישור ייתכן מאוד שהמנג'ר הצרפתי ימשיך לתת אשראי לקרואטי גם בשנתו האחרונה בחוזה.צפוי להמשיך בריאל מדריד גם בעונה הבאה. לוקה מודריץ' (Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ