תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

באנגליה נדהמו: נחשפו הקנסות שקבע פרנק למפארד בצ'לסי

פרנק למפארד פרנק למפארד | Mike Hewitt/Getty Images
מאמן הבלוז מעמיד בפני שחקניו משטר אימונים קפדני, וכל שחקן שלא יעמוד בו ייאלץ לשלם סכומים לא נעימים: 20 אלף ליש"ט על איחור, 1,000 ליש"ט על טלפון שמצלצל ועוד. על פי התוצאות האחרונות, נראה שזה עובד
בצל פגרת הנבחרות החלה בימים אלו ברחבי אירופה, באנגליה פורסמה תמונה שדלפה ממתחם האימונים של צ'לסי, ובה נראה מסמך רשמי המציין את גובה הקנסות הכלכליים שיוטלו על שחקני הסגל של הבלוז אם ימצאו אשמים, כשעל הכל חתום פרנק למפארד, כוכב העבר והמנג'ר הנוכחי בסטמפורד ברידג'.

"למפארד הטיל משטר משמעת קפדני על החבורה הצעירה שלו עם מגוון קנסות כבדים, הכוללים 20,000 ליש"ט בגין איחור לתחילת אימון. אם שחקן יאחר להתכנסות, הוא ייקנס ב-500 פאונד עבור כל דקה בה הוא איחר", צוין בעיתון ה"גארדיאן" בממלכה.

"כל שחקן שלא ידווח על מחלה או פציעה לפני יום חופש או שעה וחצי לפני אימון - עתיד לצפות לקנס של 10,000 ליש"ט, בעוד איחור לטיפול, פגישות רפואיות או יציאה ליום המשחק יעלה 2,500 ליש"ט", הוסיף המאמן הצעיר במסמך, "טלפון שיצלצל במהלך ארוחה קבוצתית או התכנסות יעלה לשחקן אלף ליש"ט, וכך גם אם הוא ילבש בגדים לא נכונים לנסיעות הקבוצה או לימי המשחק".
בכל מקרה, נראה כי המשמעת הקפדנית אותה מנהיל למפארד בחדר ההלבשה עובדת: הבלוז רשמו שישה ניצחונות ליגה רצופים בתקופה האחרונה ועקפו את מנצ'סטר סיטי בדרך למקום השלישי בטבלה. צ'לסי תחזור לפגרה ב-23 בנובמבר למשחק נגד אותה מנ'צסטר סיטי באיתיחאד, ותקווה לפתוח פער מפפ גווארדיולה ושחקניו, ולאחר מכן תתארח בוולנסיה ותנסה לעשות צעד נוסף בדרך לשמינית גמר ליגת האלופות.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ