תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"סולשיאר עכשיו צריך למצוא עוד עשרה שחקנים ברמתו של פרננדש"

מנצ'סטר יונייטד - וולבס 0:0, בכורה לפרננדש
לאחר הבכורה ב-0:0 מול וולבס, באנגליה בטוחים כי הקשר הפורטוגלי הוא האיש שחיפשו באולד טראפורד: "נראה כמו הפליימייקר שחיפשה מנצ'סטר יונייטד. הוא שיחק טוב והרגיש מספיק בטוח לקחת את המספר האגדי של סקולס"
כבר הרבה זמן לא הייתה התלהבות כזו מצד אוהדי מנצ'סטר יונייטד, כמו זו שנראתה מש (שבת) ב-0:0 הביתי נגד וולבס. כ-73 אלף אוהדים אדומים מילאו אתמול את אולד טראפורד, כשכולם הסתכלו על שחקן אחד - ברונו פרננדש.

הקשר הפורטוגלי, שחתם במועדון רק לפני שלושה ימים, ערך בכורה במדי השדים האדומים כשפתח בהרכב של אולה גונאר סולשיאר. "זו לא היה משחק בכורה חלומי שהסתיים עם שער ניצחון, אבל הוא בהחלט שיחק טוב" נכתב בתקשורת האנגלית.

"פרננדש נראה כמו שחקן שהתברך בכישרון גדול והוא יכול להיות הפליימייקר שחיפשה מנצ'סטר יונייטד. המשימה של סולשיאר כעת היא למצוא עוד עשרה שחקנים ברמתו שישחקו לצידו. האווירה אתמול באולד טראפורד הייתה אחרת. צעדת המחאה נגד יו"ר אד וודוורד לא יצאה לפועל, לא נשמעו שירים נגד ההנהלה מהיציעים. לא היה זכר לאווירה הרעילה שהייתה במשחק הבית האחרון נגד ברנלי"ברונו פרננדש בהפועת הבכורה. "יכול להיות הפליימייקר שחיפשה מנצ'סטר יונייטד" (LINDSEY PARNABY/AFP via Getty Images)


בדיילי מייל נכתב: "פרננדש התקבל כמו המשיח ביציעי האוהדים, שנראה סומכים כי הוא יסדר את כל הבעיות הקיימות בקבוצה. על המגרש, היו כמה דברים חיוביים שעשה הרכש החדש, שהרגיש מספיק בטוח כדי ללבוש על גבו את המספר 18 של פול סקולס. לא היה נראה שיש לו עייפות מסוימת, למרות שרק ביום שני האחרון הוא שיחק 90 דקות במדי ספורטינג ליסבון".

ומה היה לסולשיאר להגיד על הקשר החדש שלו?: "רציתי רק שהוא יבטא את עצמו כמו שהוא יודע. אמרתי לו 'תהיה עצמך. אל תשנה את האופי שלך על המגרש'. זה היה המשחק הראשון שלו, עם חבריו החדשים לקבוצה, והוא היה טוב. ניסה לדחוף את הכדור כמה שיותר קדימה לייצר כמה שיותר מצבי הבקעה".


"הוא שיחק טוב. אמרתי לו שלא ישנה את האופי שלו" (LINDSEY PARNABY/AFP via Getty Images)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ